Avdelning Stockholm-Gotland

Välkommen till Avdelning Stockholm-Gotland! Vi hjälper dig gärna att komma igång med det fackliga arbetet på din arbetsplats.

Våra telefontider:

Måndag-torsdag: kl. 08.45-12.00 samt kl. 13.00-16.00
Fredag: kl. 8.45-12.00 samt kl. 13.00-15.00

Våra besökstider:

Måndag-torsdag: kl. 09.00-12.00 samt kl.13.00-16.00
Fredag: 09.00-12.00 samt kl.13.00-15.00

Kontakt

Telefon: 08-588 099 20
E-post: avd.02@hrf.net
Fax: 08-14 02 25

Besöksadress:

Löfströms Allé 1B
172 66 Sundbyberg

Postadress:

HRF Avd Stockholm-Gotland
Box 1129, 111 81 Stockholm

Julieta Cardenas

Kassör/ombudsman julieta.cardenas@hrf.net 08-58 80 98 92

Conny Werner

Ombudsman conny.werner@hrf.net 08-58 80 99 46

Annika De Klonia

Ombudsman annika.deklonia@hrf.net 08-58 80 99 45

Alaettin Aycicek

Ombudsman alaettin.aycicek@hrf.net 08-58 80 99 44

Cecilia Creutz

Ombudsman cecilia.creutz@hrf.net 08-58 80 98 57

Noe Arone-Contreras

Ombudsman noe.arone@hrf.net 08-58 80 98 63

Maria Östberg

Ombudsman maria.ostberg@hrf.net 08-58 80 99 40

Josef Végvári

Ombudsman josef.vegvari@hrf.net 08-58 80 98 75

Daniel Jernström

Ombudsman daniel.jernstrom@hrf.net 08-58 80 99 21

Maria Gawell Skog

Assistent maria.gawell@hrf.net 08-58 80 98 76

Caroline Nilsson

Assistent caroline.nilsson@hrf.net 08-58 80 99 22

Greta Qerkini

Assistent greta.qerkini@hrf.net 08-58 80 98 74

Viktoria Melin

Aspirant viktoria.melin@hrf.net 08-58 80 99 32