Avdelning Stockholm-Gotland

Välkommen till Avdelning Stockholm-Gotland! Vi hjälper dig gärna att komma igång med det fackliga arbetet på din arbetsplats.

Vi arbetar i Stockholms samt Gotlands län.

Våra telefontider

Måndag till torsdag 08.45-11.45 samt 13.00-16.00
Fredag 08.45-11.45 samt 13.00-15.00

Våra besökstider

Måndag till torsdag 09.00-12.00 samt 13.00-16.00
Fredag 09.00-12.00 samt 13.00-15.00

Kontakt

Telefon: 0771-57 58 59
E-post: avd.02@hrf.net
Fax: 08-14 02 25

Besöksadress

Löfströms Allé 1B
172 66 Sundbyberg

Postadress

HRF Avd Stockholm-Gotland
Box 1129, 111 81 Stockholm

Julieta Cardenas

Kassör/ombudsman julieta.cardenas@hrf.net

Alaettin Aycicek

Ombudsman alaettin.aycicek@hrf.net

Annika De Klonia

Ombudsman annika.deklonia@hrf.net

Josef Végvári

Ombudsman josef.vegvari@hrf.net

Cecilia Creutz

Ombudsman cecilia.creutz@hrf.net

Noe Arone-Contreras

Ombudsman noe.arone@hrf.net

Viktoria Melin

Ombudsman viktoria.melin@hrf.net

Daniel Jernström

Ombudsman daniel.jernstrom@hrf.net

Maria Östberg

Ombudsman maria.ostberg@hrf.net

Conny Werner

Ombudsman (tjänstledig) conny.werner@hrf.net

Maria Gawell Skog

Assistent maria.gawell@hrf.net

Caroline Nilsson

Assistent caroline.nilsson@hrf.net

Greta Qerkini

Assistent greta.qerkini@hrf.net