Avdelning Syd

Välkommen till Avdelning Syd! Vi hjälper dig gärna att komma igång med det fackliga arbetet på din arbetsplats.

Våra telefontider:

Måndag-torsdag: kl. 08.45-12.00 samt kl. 13.00-16.00
Fredag: kl. 8.45-12.00 samt kl. 13.00-15.00

Våra besökstider:

Måndag-torsdag: kl. 09.00-12.00 samt kl. 13.00-16.00
Fredag: kl. 09.00-12.00

Kontakt

Telefon: 040-600 44 30
E-post: avd.05@hrf.net
Fax: 040-661 24 01

Adress:

Olof Palmes Plats 1
214 44 Malmö

Johan Svensson

Kassör/ombudsman johan.svensson@hrf.net 08-58 80 99 51

Susanne Blom

Ombudsman susanne.blom@hrf.net 08-58 80 98 44

Andreas Johansson

Ombudsman andreas.johansson@hrf.net 08-58 80 99 18

Maria Bergqvist

Ombudsman maria.bergqvist@hrf.net 08-58 80 99 03

Benny Wiklund

Ombudsman benny.wiklund@hrf.net 08-58 80 99 48

Madeleine Möller

Ombundsman (vik) madeleine.moller@hrf.net 08-58 80 98 42

Andreas Nyberg

Ombudsman (vik) andreas.nyberg@hrf.net 08-58 80 99 03

Stefan Johansson

Assistent stefan.johansson@hrf.net 08-58 80 98 46

Rickard Bondesson

Assistent rickard.bondesson@hrf.net 08-58 80 98 38