Avdelning Syd

Välkommen till Avdelning Syd! Vi hjälper dig gärna att komma igång med det fackliga arbetet på din arbetsplats.

Vi jobbar i Skåne-, Blekinge- samt Södra Hallands län.

Våra telefontider

1 juni - 31 augusti:
Måndag till fredag 08.45-11.45 samt 13.00-15.00

Våra besökstider

1 juni - 31 augusti:
Måndag till torsdag 09.00-12.00 samt 13.00-15.00
Fredagar 09.00-12.00

Kontakt

Telefon: 040-600 44 30
E-post: avd.05@hrf.net
Fax: 040-661 24 01

Adress

Olof Palmes Plats 1
214 44 Malmö

Johan Svensson

Kassör/ombudsman johan.svensson@hrf.net 08-58 80 99 51

Susanne Blom

Ombudsman susanne.blom@hrf.net 08-58 80 98 44

Andreas Johansson

Ombudsman andreas.johansson@hrf.net 08-58 80 99 18

Maria Bergqvist

Ombudsman maria.bergqvist@hrf.net 08-58 80 98 27

Benny Wiklund

Ombudsman benny.wiklund@hrf.net 08-58 80 99 48

Madeleine Möller

Assistent (vik) madeleine.moller@hrf.net 08-58 80 98 42

Stefan Johansson

Assistent stefan.johansson@hrf.net 08-58 80 98 46

Rickard Bondesson

Assistent rickard.bondesson@hrf.net 08-58 80 98 38