Information kopplat till corona

Effekterna av coronaviruset covid-19 påverkar vår bransch starkt och väcker många frågor. Här samlar vi all information.
Vi uppdaterar sidan kontinuerligt.

Läs mer

Avdelning 02 Stockholm-Gotland

Välkommen till Avdelning Stockholm-Gotland! Vi hjälper dig gärna att komma igång med det fackliga arbetet på din arbetsplats.

Vi arbetar i Stockholms samt Gotlands län.

Våra telefontider

Måndag till fredag 08.45-12.00 samt 13.00-15.00.

Våra besökstider

Just nu tar vi inte emot några besök med anledning av covid-19.

Kontakt

Telefon: 0771-57 58 59
E-post: avd.02@hrf.net

Besöksadress

Löfströms Allé 1B
172 66 Sundbyberg

Postadress

HRF Avd Stockholm-Gotland
Box 1129, 111 81 Stockholm

Julieta Cardenas

Kassör/ombudsman julieta.cardenas@hrf.net

Alaettin Aycicek

Ombudsman alaettin.aycicek@hrf.net

Annika De Klonia

Ombudsman annika.deklonia@hrf.net

Josef Végvári

Ombudsman josef.vegvari@hrf.net

Viktoria Melin

Ombudsman viktoria.melin@hrf.net

Daniel Jernström

Ombudsman daniel.jernstrom@hrf.net

Jenny Loblom

Ombudsman jenny.loblom@hrf.net

Johan Östman

Ombudsman johan.ostman@hrf.net

Madeleine Möller

Ombudsman madeleine.moller@hrf.net

Katarina Lindquist

Ombudsman katarina.lindquist@hrf.net

Caroline Nilsson

Assistent caroline.nilsson@hrf.net

Caroline Jensen

Assistent caroline.jensen@hrf.net

Derya Aycicek

Assistent derya.aycicek@hrf.net