Avdelning Syd

Välkommen till Avdelning Syd! Vi hjälper dig gärna att komma igång med det fackliga arbetet på din arbetsplats.

Vi arbetar i Skåne, Blekinge samt Södra Hallands län.

Våra telefontider

Måndag till torsdag 08.45-11.45 samt 13.00-16.00.
Fredag 08.45-11.45 samt 13.00-15.00.

Våra besökstider

Måndag till torsdag 09.00-12.00 samt 13.00-15.00.
Fredag 09.00-12.00.

Kontakt

Telefon: 0771-57 58 59
E-post: avd.05@hrf.net
Fax: 040-661 24 01

Adress

Olof Palmes Plats 1
214 44 Malmö

Johan Svensson

Kassör/ombudsman johan.svensson@hrf.net

Susanne Blom

Ombudsman susanne.blom@hrf.net

Andreas Johansson

Ombudsman andreas.johansson@hrf.net

Maria Bergqvist

Ombudsman maria.bergqvist@hrf.net

Benny Wiklund

Ombudsman benny.wiklund@hrf.net

Madeleine Möller

Ombudsman (vik) madeleine.moller@hrf.net

Stefan Johansson

Assistent stefan.johansson@hrf.net

Rickard Bondesson

Assistent rickard.bondesson@hrf.net