Information kopplat till corona

Effekterna av coronaviruset covid-19 påverkar vår bransch starkt och väcker många frågor. Här samlar vi all information.
Vi uppdaterar sidan kontinuerligt.

Läs mer

Avdelning 05 Syd

Välkommen till Avdelning Syd! Vi hjälper dig gärna att komma igång med det fackliga arbetet på din arbetsplats.

Vi arbetar i Skåne, Blekinge samt Södra Hallands län.

Våra telefontider

Måndag till fredag 08.45-12.00 samt 13.00-15.00.

Våra besökstider

Just nu tar vi inte emot några besök med anledning av covid-19.

Kontakt

Telefon: 0771-57 58 59
E-post: avd.05@hrf.net

Adress

Carl Gustafs väg 46
214 21 MALMÖ

Johan Svensson

Kassör/ombudsman johan.svensson@hrf.net

Susanne Blom

Ombudsman susanne.blom@hrf.net

Andreas Johansson

Ombudsman andreas.johansson@hrf.net

Maria Bergqvist

Ombudsman maria.bergqvist@hrf.net

Mathilda Schlyter

Ombudsman mathilda.schlyter@hrf.net

Stefan Johansson

Assistent stefan.johansson@hrf.net

Greta Qerkini

Assistent greta.qerkini@hrf.net