Avdelning Väst

Välkommen till Avdelning Väst! Vi hjälper dig gärna att komma igång med det fackliga arbetet på din arbetsplats.

Vi arbetar i Södra delen av Västra Götalands län, inklusive Göteborg med kranskommuner samt Norra Hallands län.

Våra telefontider

Måndag till torsdag 08.45-11.45 samt 13.00-16.00.
Fredag 08.45-11.45 samt 13.00-15.00.

Våra besökstider

Måndag till torsdag 08.45-12.00 samt 13.00-16.00.
Fredag 08.45-12.00 samt 13.00-15.00.

Kontakt

Telefon: 0771-57 58 59
E-post: avd.01@hrf.net
Fax: 031-13 48 59

Adress:

Mölndalsvägen 30 C, våning 5
412 63 Göteborg

Christer Eriksson

Kassör/ombudsman christer.eriksson@hrf.net

Agneta Karlsson

Ombudsman agneta.karlsson@hrf.net

Marie Birgersson

Ombudsman/organisatör marie.birgersson@hrf.net

Mikael Berge

Ombudsman mikael.berge@hrf.net

Gustav Öberg

Ombudsman gustav.oberg@hrf.net

Linda Eriksson

Ombudsman (vik) linda.eriksson@hrf.net

Anneli van Aalst

Assistent anneli.vanaalst@hrf.net

Ann-Sofie Tsupukka

Assistent ann-sofie.tsupukka@hrf.net