Information kopplat till corona

Effekterna av coronaviruset covid-19 påverkar vår bransch starkt och väcker många frågor. Därför har vi samlat all information som rör våra medlemmar här.
Vi uppdaterar sidan kontinuerligt!

Läs mer

Avdelning 01 Väst

Välkommen till Avdelning Väst! Vi hjälper dig gärna att komma igång med det fackliga arbetet på din arbetsplats.

Vi arbetar i Södra delen av Västra Götalands län, inklusive Göteborg med kranskommuner samt Norra Hallands län.

Våra telefontider

Måndag till torsdag 08.45-11.45 samt 13.00-16.00.
Fredag 08.45-11.45 samt 13.00-15.00.

Våra besökstider

Just nu tar vi inte emot några besök med anledning av covid-19.

Kontakt

Telefon: 0771-57 58 59
E-post: avd.01@hrf.net

Adress:

Mölndalsvägen 30 C, våning 5
412 63 Göteborg

Christer Eriksson

Kassör/ombudsman christer.eriksson@hrf.net

Agneta Karlsson

Ombudsman agneta.karlsson@hrf.net

Marie Birgersson

Ombudsman marie.birgersson@hrf.net

Jessica Larsson

Ombudsman jessica.larsson@hrf.net

Linda Eriksson

Ombudsman (vik) linda.eriksson@hrf.net

Gustav Öberg

Ombudsman (Tjänstledig) gustav.oberg@hrf.net

Anneli van Aalst

Assistent anneli.vanaalst@hrf.net

Ann-Sofie Tsupukka

Assistent ann-sofie.tsupukka@hrf.net